producent serków twaróg - produkcja ZPM Dominik

Aktualności

Maszyna rolowa do pakowania twarogu z wbudowanym w maszynę stołem liniującym.

więcej »

Zakład Przetwórstwa Mleczarskiego DOMINIK Sp. z o.o. zaprasza do składania ofert na:

Liniowy automat pakujący do produktów płynnych, półpłynnych
i pastowatych w kubki PS i PP

więcej »

Często dostajemy e-meile, odbieramy telefony z miłymi słowami uznania dla naszych produktów, ale kartka, którą otrzymaliśmy od 86 letniej Pani Wiesławy z Warszawy jest wyjątkowa...

więcej »

Ojciec Jan Grande-Majewski 
-był zakonnikiem zakonu bonifratrów we Wrocławiu. Zajmował się ziołolecznictwem według starej, tradycyjnej szkoły petersburskiej.
Przy niesieniu pomocy zielarskiej zwracał pacjentom uwagę na sposób  żywienia i pielęgnowania własnego organizmu. W swoim życiu spotykał się z różnymi specjalistami w dziedzinie sztuki zdrowego żywienia i posiadł tajniki tej wiedzy podróżując po Ukrainie, Mongolii i dalekim Tybecie.

więcej »

Po rozpatrzeniu wniosku złożonego przez ZPM DOMINIK Sp. z o.o., 03. czerwca 2016r. Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Krzysztof Jurgiel, po pozytywnej weryfikacji dokonanej przez Głównego Inspektora Jakości Hanlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, oraz pozytywnej ocenie Kapituły Znaku, wydał decyzje o przyznaniu znaku POZNAJ DOBRĄ ŻYWNOŚĆ dla produktów spółki.

więcej »

Pod koniec maja w Rzeszowie miała miejsce ocena produktów zgłoszonych do konkursu AGRO POLSKA i ECO AGRO POLAND. ZPM DOMINIK już po raz ósmy przedstawiła komisji jurorów swoje produkty. Ich wrażliwe kubki smakowe doceniły doskonały smak i jakość naszych produktów. Otrzymaliśmy licencję oraz prawo do posługiwania się znakami AGRO POLSKA i ECO AGRO POLAND na kolejny rok.

więcej »

Kefir to produkt mleczarski o najwyższych właściwościach odżywczych w grupie napojów fermentowanych. Powstaje w procesie fermentacji mleka prowadzonej przez zespół mikroorganizmów koegzystujących w postaci tzw. ziaren kefirowych. Kefir reguluje procesy przemiany materii, usprawnia procesy przyswajania białka i wapnia, obniża ciśnienie tętnicze i poziom cholesterolu we krwi. Ma również zdolność rozkładania związków rakotwórczych przyswajanych przez organizm wraz z żywnością.

więcej »

21 września 2015 r. na zakończenie pierwszego dnia targów Polagra Food odbyła się uroczysta Gala Programu Poznaj Dobrą Żywność, na której wręczone zostały znaki Programu Poznaj Dobrą Żywność.

więcej »

Tłuszcz mleczny jest najłatwiej strawnym tłuszczem pochodzenia zwierzęcego, a dodatkowo posiada przyjemny smak, dużą wartość odżywczą i jest doskonale zbilansowany pod względem składu. Unikalną cechą tego tłuszczu jest duża zawartość krótko- i średniołańcuchowych nasyconych kwasów tłuszczowych

więcej »

Stworzona przez nas marka ŁEMKOWYNA dedykowana jest klientom o wysokich wymaganiach jakościowych i wysublimowanych potrzebach smakowych, poszukującym nowych, wartościowych produktów mlecznych, jak również producentom mleka z terenów Łemkowszczyzny.

więcej »

7 maja 2014 roku w Rzeszowie miała miejsce ocena produktów w konkursie na najlepsze polskie produkty AGRO POLSKA. Tradycyjnie, każdego roku w maju odbywa się w Filharmonii Rzeszowskiej ocena produktów w konkursie AGRO POLSKA i ECO AGRO POLAND. Siódmego maja komisja konkursowa oceniła również wyroby naszej firmy.

więcej »

W Pałacu Prezydenckim w Warszawie 20 maja ogłoszono wyniki konkursu "Sposób na Sukces". Wśród 15 tegorocznych laureatów znalazła się firma Dominik! Jest to dla nas wielkie wyróżnienie i nobilitacja

więcej »

Licencja AGRO POLSKA i ECO AGRO POLAND nadane. ZPM DOMINIK ponownie wśród laureatów konkursu. Mamy nadzieję, że nowe opakowanie zostanie przyjaźnie odebrane przez naszych klientów. Pierwsze oceny są bardzo pozytywne.

więcej »

W 2008 roku ZPM DOMINIK zdobyła tytuł Polski Producent Żywności 2008 za produkt "Twaróg wiejski półtłusty". W roku obecnym jury Stowarzyszenia im. Eugeniusza Kwiatkowskiego doceniło jakość produkowanej przez naszą firmę śmietany spożywczej 18% i wyróżniło ponownie nadaniem prestiżowego tytułu: POLSKI PRODUCENT ŻYWNOŚCI 2012.

więcej »
« poprzednia 1 następna »
zakład: 18 443 21 29
hurtownia: 18 441 68 82