producent serków twaróg - produkcja ZPM Dominik

Jesteśmy w finale konkursu "sposób na sukces"

W dniu 20 maja 2014 roku, w Pałacu Prezydenckim w Warszawie miał miejsce finał XIV konkursu „Sposób na Sukces”, konkursu promującego najlepsze działania kreujące przedsiębiorczość. Konkurs organizowany jest od 2000r. przez CDR w Brwinowie we współpracy m. in. z Kancelarią Prezydenta RP, Ministrem Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Telewizją Polską S.A. program I – Redakcja Audycji Rolnych. Szef Kancelarii Prezydenta w imieniu Prezydenta RP wręczył prezesowi ZPM DOMINIK Sp. z o.o. Januszowi Dominikowi list gratulacyjny.

Dla niewielkiej firmy spod Nowego Sącza znalezienie się pośród 15 najlepszych firm w Polsce to wielkie wyróżnienie i nobilitacja, to nagroda za ponad dwudziestoletnią działalność na lokalnym rynku, to również motywacja do dalszej pracy i rozwoju.

Dyplom uznania za działania kreujące przedsiębiorczość  oraz nowe miejsca pracy na terenach wiejskich  przesłał Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Marek Sawicki.

Jan Golonka, Starosta Nowosądecki przysłał gratulacje dla ZPM DOMINIK Sp. z o.o.  z okazji znalezienia się w gronie finalistów XIV edycji Konkursu „Sposób na Sukces”. Starosta pisze: „To wyróżnienie świadczy o najwyższej jakości wyrobów Zakładu DOMINIK Sp. z o.o., które są znane i cenione zarówno w naszym regionie, jak i kraju. Produkcja tak smacznych i ekologicznych artykułów mleczarskich przynosi chlubę Ziemi Sądeckiej, a Sądeczanie mogą być dumni z rodzimych smaków”.

Obecny na uroczystości finałowej konkursu w Warszawie Wójt Gminy Chełmiec, Bernard Stawiarski gratulując prezesowi Januszowi Dominikowi sukcesu wręczył w imieniu własnym, oraz społeczności gminnej grawerton  upamiętniający tą ważną dla firmy Dominik chwilę.

zakład: 18 443 21 29
hurtownia: 18 441 68 82